Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Müşteri Görüşleri

Nesrin Hazal Ürüm
Nesrin Hazal Ürüm

- ,

İstanbul'dan çikolata kisti ve derin infiltran endometriozis nedeniyle bize gelen Hazal hanım, çocukluk döneminde (sadece 3 yaşındayken) geçirmiş olduğu mide ve bağırsak ameliyatlarına bağlı olarak tüm karın duvarını kaplayan bağırsak yapışıklıklarına rağmen, kendisine kapalı şekilde ameliyatı gerçekleştireceğimizin sözünü tutabildiğimiz için ikimiz de mutluyuz.

Güngül Aykutluğ
Güngül Aykutluğ

- ,

İstanbul'dan, vulva kanseri nedeniyle bize gelen genç hastamıza 3 ay önce tümörü çıkarıp flap ile rekonstrüksiyon ameliyatını yaptığımız hastanın ilk kontrolü için geldi. Çok şükür, her şey çok güzel. Kendisine nice sağlıklı yıllar dilerim.

- ,

Merhaba hocam ben şule özbek 26 haftalık gebeyken aşırı bı sancıyla hastaneye gittim sağ över de kist görüldü sıkışmış patlamak üzere denildi acil ameliyata aldılar sağ över alındı daha sonra balcaliya yonlendirildim. Sizde kontrollere başladım evreleme kararı aldınız doğumla birlikte evreleme yapıldı yaşın genç diye diğer yumurtaligi almadım dediniz daha sonra 6 kür kemoterapi aldım 3 ayda bı kontrollere devam ettik 1.5 sene sonra hamile kalabilirsin doğumla birlikte ameliyatı tamamlayacağız dediniz şuan doğumla birlikte diğer ameliyatımı bekliyorum.

- ,

Değerli hastamız Hayriye Özgüner, çok fedakar ve ilgili bir eşe sahip olmanın yanı sıra harika kızlara da annelik yapmaktadır. Kendisine huzurlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum.

- ,

Rahim kanseri nedeniyle takip ettiğimiz Ferah Gözüküçük hanımefendi hayat dolu bir kişilik. Başkalarına ilham kaynağı olmasıyla bilinir. Takiplerini düzenli bir şekilde sürdürüyor, hiç aksatmadan devam ediyor. Bugünkü kontrol muayenemizi güzel sohbetleriyle tamamladık.

- ,

Bugünkü kıymetli hastamız Tuğba Hanım ve eşi Mustafa beyden size mesaj var: Kanser değil siz güçlüsünüz. #kanserdeğilsizgüçlüsünüz

- ,

Doktorluk başarısı gibi yüreği güzel insan iyiki sizinle tanıştım herşey için çok teşekkür ederim. Ameliyat sonrası hasta mutlu, doktor mutlu.

- ,

Güzel başarılı bir ameliyat süreci geçirdik. Hocamıza çok teşekkür ederiz.

Güzel Kadyrova
Güzel Kadyrova

- ,

Hastamız Güzel Kadyrova, çok neşeli ve pozitif enerjili bir hanımefendi. Laparoskopik ameliyat sonrasında kontrol için kliniğimize geldi. Fotoğrafımızı çekmek istedi. Kendisine sağlık ve mutluluklar diliyoruz.

9 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Siz de Yorum Bırakın